١٤٠٠/٠٢/١١ ٢:١٩ ب ظ
کد خبر : ٦٦٤٩٤٦
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس روز کارگر را تبریک گفت
پارسه خبر: پیام تبریک مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی به مناسبت روز کارگر را در این صفحه بخوانید .
به گزارش پارسه خبر: دکتر حسن خلج طهرانی به مناسبت روز کارگر و تقدیر از کارگران، پیام تبریکی صادر کردند که متن پیام به شرح زیر است:

 

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

روز کارگر فرصت مغتنمی است تا به این بهانه از زحمتکش‌ترین قشر جامعه تقدیر به عمل بیاوریم. قشری که بی‌عذر و بهانه سخت‌ترین کارها را با کمترین چشمداشت انجام می‌دهد.

هر ساله در چنین روزهایی مسئولان تلاش می‌کنند از مقام والای کارگران به عنوان نماد واقعی کار و دانش تکریم کنند. امسال نیز به مناسبت سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نیز که بار بخش اعظم این شعار بر دوش کارگران است، تلاش این قشر زحمتکش را ارج می‌نهیم.

روز کارگر یادآور تلاش سربازان خط مقدم جبهه سازندگی کشور است که در جبهه اقتصاد و سنگر کار، یکی از حساس‌ترین اهرم‌های رشد و توسعه اقتصادی یعنی تولید در دست آن‌ها است. بنابراین جا دارد از همه تلاش‌های باارزش آن‌ها که همواره با بازوان توانمند و فکر خلاق خود در سنگرهای تولید و خدمات، گردش چرخ‌های اقتصادی کشور به دست آن‌ها است، تقدیر و تشکر به عمل آید.

اعتقاد قلبی من این است که در هر عرصه ای که کارگری قدم بگذارد آن جغرافیا مقدس می شود. زیرا کسب روزی حلال یکی از فضائلی است که دین اسلام تاکید بسیاری بر آن داشته و نزد خدای متعال نیز بسیار شرافتمندانه است.


دکتر حسن خلج طهرانی

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس


منبع" شمانیوز
 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :