1399/06/14 2:05 ب ظ
کد خبر : 634629
نحوه پرداخت یارانه جدید فاش شد + مبلغ
پارسه خبر: هیات وزیران آیین‌نامه اجرایی موضوع منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها را اصلاح کرد.
به گزارش پایگاه خبری پارسه خبر:

یارانه کمک دولت به مردم است . یارانه هر ماه پرداخت می شود . یارانه انواع مختلفی دارد . یارانه نقدی به طور مستقیم به مردم پرداخت می شود . جزئیات جدید از یارانه را در ادامه می خوانید : 

 

 

هیات وزیران در جلسه پنجم شهریور ١٣٩٩ به پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور،  آیین‌نامه اجرایی بند (الف) تبصره (١٤) ماده واحده قانون بودجه سال ١٣٩٩ کل کشور موضوع منابع و مصارف  هدفمندی یارانه ها  را اصلاح کرد.

 


خبرداغ : جهت دریافت اینترنت رایگان ایرانسل اینجا کلیک کنید | shop.irancell.ir


 

 

بر این اساس، در بند (٥) ماده (٣) عبارت "معادل حداقل مبلغ یکصد و سه هزار و ٧٥ میلیارد ریال بابت اجرای کاهش فقر مطلق خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور و باقیمانده، حداکثر مبلغ پنج هزار و ٤٢٥ میلیارد ریال" به عبارت "معادل ٩٥ درصد از محل ردیف (٢٤) تبصره مزبور بابت اجرای کاهش فقر مطلق خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور و باقیمانده" اصلاح می شود.

 


خبرجنجالی :  رقص نامتعارف پانته آ بهرام و اقای بازیگر + فیلم لورفته


 

همچنین، ماده (٦) بدین شرح اصلاح می شود: "تخصیص  یارانه  موالید جدید در چهارچوب اعتبارات موضوع تبصره (١٤) امکان پذیر است و چنانچه تخصیص یارانه به ایشان، مازاد بر سقف اعتبارات مذکور باشد و جبران کسری از محل جا به جایی ردیف های مصارف قانون هدفمندکردن یارانه ها تا سقف ١٠ درصد میسر نباشد، اعتبار مورد نیاز جهت پرداخت یارانه به موالید جدید با رعایت سایر قوانین و مقررات جاری، در لایحه بودجه سال آتی منظور خواهد شد."

 

خبرداغ : عکس بد حجاب الناز شاکردوست در پنت هاوس لاکچری و میلیاردی + عکس خصوصی

 

 

منبع : رصداقتصادی 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :