1397/12/14 10:04 ق ظ
کد خبر : 443399
فال روزانه
پارسه خبر: فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
به گزارش پایگاه خبری پارسه خبر:
فال روزانه  سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال تولد 97/12/14
 

فال روز تولد ( امروز سه شنبه  1397/12/14)

 

دوست عزیزی که ۱۴ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما ویژگی‌های مثبت قابل توجهی دارید، از جمله واقع نگری، مثبت اندیشی و صداقت بی نظیرتان، اما اگر می‌خواهید دیگران را به خود جذب کرده و محبوب قلب‌ها باشید باید روی ویژگی‌های منفی خود نیز کار کنید. امسال شما از لحاظ سلامتی در وضعیت مطلوبی قرار خواهید داشت، فقط باید عادت‌های بدی مانند سیگار کشیدن را ترک کنید. شما امسال پروژه‌های نیمه تمام کاری و تجاری خود را به پایان خواهید رساند و با به سرانجام رسیدن آن‌ها منافع مالی قابل توجهی را هم به دست خواهید آورد. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید خریدن سهام و یا املاک بهترین و بی خطرترین گزینه‌ی ممکن برای شماخواهد بود. اگر حوصله‌ی دردسر را ندارید تا جای ممکن از قرض گرفتن و یا قرض دادن خودداری کنید. از لحاظ حرفه‌ای امسال به احتمال زیاد ترفیع رتبه‌ای که مدت‌ها در انتظارش بوده اید را به دست خواهید آورد و این اتفاق به شما انگیزه خواهد داد تا حتی سخت‌تر از قبل کار کنید و نتایجی بهتر به دست بیاورید. اگر هنوز مجرد هستید به احتمال زیاد تا ماه‌های پایانی سال ازدواج خواهید کرد. متأهل‌ها هم روابط عاطفی بهتری را با همسرشان تجربه خواهند کرد. ماه‌های تیر، مهر، آذر و بهمن بهترین ماه‌های سال آینده خواهند بود.
 
 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین فروردین
امروز ممکن است تغییراتی ناگهانی در وضعیت رابطه‌ی عاطفی شما ایجاد شوند. اگر در حال حاضر شخصی را دوست دارید و با او در ارتباط هستید خودتان را برای پیشنهاد‌هایی هیجان انگیز از سوی او آماده کنید، این پیشنهاد‌ها ممکن است حتی دربرگیرنده‌ی تقاضای ازدواج هم باشند. اگر هم کسی را دوست دارید، اما هنوز به او چیزی نگفته اید ممکن است خودش همین امروز به سراغتان آمده و در مورد احساسی که نسبت به شما دارد صحبت کند! اگر هم هنوز خبری از عشق نیست ممکن است همین امروز سر و کله‌ی یک نفر پیدا شود. سعی کنید صبح که می‌خواهید از خانه بیرون بروید بهترین لباس هایتان را پوشیده و حسابی به خودتان برسید.

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین اردیبهشت
اقتصاد دنیا رو به پیشرفت است و هیچ تعجبی ندارد اگر این پیشرفت ها، موقعیت‌های کاری و تجاری جدیدی را در اختیار شما قرار بدهند. به احتمال زیاد شما همین امروز، بیش از یک فرصت برای افزایش درآمد خود به دست خوهید آورد. هیجان زده نشوید، این تازه اول راه است و به احتمال زیاد فرصت‌های بیشتر و بهتری در انتظارتان خواهند بود. مشکلی که شما در این موقعیت خواهید داشت تصمیم گیری در این مورد خواهد بود که کدام یک از این موقعیت‌ها برای شما بهتر هستند و می‌توانند نتایج بهتری را برایتان به همراه داشته باشند. گزینه‌های پیش رویتان را یادداشت کرده و مزایا و معایب هر یک را برای خود مشخص کنید تا انتخاب برایتان آسانتر شود.

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
 
فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین خرداد
شما در حال حاضر بسیار خلاق هستید. از طرفی هم شرکت در فعالیت‌های مختلف اجتماعی شما را با فراد جدیدی در ارتباط قرار خواهد داد که فعالیت‌ها و تخصص‌هایی دارند که از نظر شما بسیار جالب و هیجان انگیز است. آشنایی با افراد در این موقعیتی که با خلاقیت بسیار شدید شما همراه است ممکن است ایده‌های فوق العاده‌ای را در ذهن شما ایجاد کرده و فکر آغاز برخی فعالیت‌های جدید و هیجان انگیز را به ذهنتان بیاورد. پیش از گرفتن هر تصمیمی بهتر است کمی بیشتر با این افراد وقت گذرانده و اطلعات خود را تکمیل کنید. امروز همچنین در پرونده‌ی روابط عاطفی یک روز خوب و شاید حتی به یاد ماندنی خواهد بود.
 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین تیر
امروز ممکن است از طریق دوستان خود و یا با شرکت در فعالیت‌های اجتماعی مختلف، یک یا چند شخص جدید وارد زندگیتان شوند که از نظر شما افرادی بسیار جالب و ارزشمند هستند و دلتان می‌خواهد روابط خود را با آن‌ها ادامه دهید. خودتان را برای انگیزه گرفتن از این افراد و به دست آوردن برخی نگرش‌های جدید از طریق معاشرت با آن‌ها آماده کنید. این اتفاقات می‌توانند فرصت‌های بسیاری را سر راه شما قرار داده و حتی آینده تان را نیز تحت تأثیر خود قرار دهند. شاید حتی به فکر ایجاد برخی تغییرات مهم در زندگی خود بیفتید. بد نیست به این چیز‌ها فکر کنید، اما زیاد هم عجله به خرج ندهید و فعلا فقط از وقت گذراندن با دوستان جدید خود لذت ببرید.

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر: درد دل تو و فریادها و آه های جگر سوزت درمان ندارد. هر چند که تقوی پیشه کرده ای و دل و دین را یکجا پای وصل گذاشته ای. هر چه می کشی از آشنایان است حاضری حتی برای رسیدن به وصال یار جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی شود.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
 
 
فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین مرداد
امروز به احتمال زیاد برای شما یک روز پر از کار و تلاش خواهد بود و کار‌های بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، اما در عین حال پیشرفت‌های فوق العاده‌ای را هم تجربه خواهید کرد که حتی خودتان هم انتظارش را ندارید. شاید مجبور باشید برای کار‌هایی که در لیست کار‌های امروزتان قرادارند مسیر‌هایی هر چند کوتاه، اما متعدد را طی کنید و زمان زیادی را پشت ترافیک بگذرانید، سعی کنید خونسردی خود را حفظ کرده و اجازه ندهید شلوغی خیابان‌ها اعصابتان را به هم بریزد. امروز خودتان را برای پیام‌ها و تماس‌های تلفنی بیشماری که حاوی خبر‌هایی مهم برای شما هستند آماده کنید، اما بهتر است همه‌ی شنیده هایتان را بلافاصله باور نکنید.

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:تو مقبول درگاه خداوندی و رحمت او شامل حالت می باشد. دولت و عزت نصیب تو شده و به لطف خداوند است که به ثروت می رسی. کاری را که می خواهی انجام بدهی بسیار سودمند است اما مواظب باش، خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست. همه در مقابلت هیچ اند پس از قدرت خود بصورت تازیانه استفاده نکن.


 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
 
فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین شهریور
امروز ممکن است فرصت‌های جدیدی برای افزایش درآمدتان سر راه شما قرار بگیرند که مستلزم این هستند که وقت بیشتری را در خارج از خانه بگذرانید. شاید حتی بیش از یک فرصت برایتان پیش بیاید و شما وسوسه شوید که همه‌ی این موقعیت‌ها را مورد استفاده قرار بدهید. پیش از پذیرفتن هر تعهدی بهتر است کمی بیشتر و منطقی‌تر به این موضوع فکر کنید. درست است که شما نیاز دارید که پول بیشتری به دست بیاورید، اما این را هم در نظر داشته باشید که اگر امروز سرحال و پر انرژی هستید به این معنا نیست که هر روز همین قدر شاداب و سرحال خواهید بود و می‌توانید این حجم زیاد از کار و مسئولیت را برای مدت طولانی تحمل کنید.

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین مهر
امروز ممکن است مجبور باشید زمان نسبتا زیادی را به انجام کار‌های اداری و کاغذبازی‌های خسته کننده‌ی مرتبط با مسائل مالی اختصاص بدهید. شما امروز نیاز شدیدی به داشتن کمی هیجان در زندگی خود احساس می‌کنید. شاید تصمیم بگیرید در فعالیت‌های ورزشی چالش برانگیزی مانند اسکی و قایق سواری شرکت کنید و یا بخواهید در فعالیت‌های گروهی که افراد زیادی را در برمی گیرند و فرصت آشنایی با افراد جدیدی را در اختیارتان قرار می‌دهند حضور پیدا کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید کمی خوش بگذرانید، اما فراموش نکنید که در این راه جانب اختیاط را هم رعایت کرده و دیگر مسئولیت‌های خود را فراموش نکنید.

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین آبان
امروز موضوعی که همیشه شما را به سوی خود جذب می‌کند برایتان اهمیتی بیشتر پیدا کرده است و شاید بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن به تحقیق و مطالعه در رابطه با جنبه‌هایی از این موضوع که هنوز برایتان ناشناخته هستند بپردازید. به نفعتان است که در این راه به راهنمایی‌های حس ششم خود توجه ویژه‌ای داشته باشید و تمام یافته‌های خود را یادداشت کنید. اگر چیزی را گم کرده اید و به دنبال آن می‌گردید امروز شانس بسیار بالایی برای پیدا کردن آن خواهید داشت. در غیر معمول‌ترین جا‌ها به دنبال گمشده‌ی خود بگردید، چون پس از یافتن آن خودتان هم باور نخواهید کرد که ممکن است آن را در چنین جایی گذاشته باشید!

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین آذر
امروز شما به تلاش در راه رسیدن به اهداف حرفه‌ای و شخصی خود که برایتان بسیار هم مهم هستند ادامه خواهید داد. با این حال مسائل عاطفی برایتان در اولویت خواهند بود و ذهنتان را به خود مشغول خواهند کرد. اگر متأهل هستید بد نیست بدانید اتفاقات غیر منتظره‌ای در راه هستند که شما را به شریک زندگیتان نزدیک‌تر خواهند کرد. اگر هم مجرد هستید ممکن است در حین فعالیت‌های اجتماعی امروز خود با شخص بسیار جذاب و هیجان انگیزی آشنا شوید که خیلی زود دلتان را می‌برد. حتی این احتمال وجود دارد که ناگهان یکی از دوستان قدیمی و یا همکاران خود را از زاویه‌ی جدیدی دیده و یکباره به او علاقمند شوید!

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین دی
تلاش فراوان، انرژی قابل توجه و شور و اشتیاق بی نظیری که در راه رسیدن به برخی از اهداف کاری یا شخصی خود به کار گرفته اید امروز بالاخره به ثمر خواهند نشست. اگر به طور غیر منتظره‌ای در محل کارتان مورد تشویق و تأیید قرار گرفتید اصلا تعجب زده نشوید. شما سخت تلاش کرده اید و لایق خیلی بیشتر از این‌ها هستید. دوستان و همچنین شخصی که دوست دارید نیز به خاطر این اتفاق به شما افتخار می‌کنند و به احتمال زیاد شما را غرق در تعریف و تمجید و حرف‌های خوشایند خواهند نمود. اگر موفقیتی که به دست آورده اید برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است چرا همین امروز با دوستانتان این موفقیت را جشن نمی‌گیرید؟

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین بهمن
مکالمات غیر منتظره‌ای که امروز با افرادی در دوردست‌ها خواهید داشت ممکن است فرصت‌های جدیدی در ارتباط با کار، تحصیلات سفر و یا دیگر تجربه‌های ارزنده در اختیار شما قرار بدهند. در نتیجه‌ی این فرصت‌ها دوستی‌های جدید و همچنین ایده‌ها و اهداف جدید و هیجان انگیزی شکل خواهند گرفت. استفاده از تکنولوژی مدرن می‌تواند نقشی مهم و کلیدی در پیشرفت این اهداف داشته باشد. به احتمال زیاد به همین زودی‌ها یک سفر هوایی به مقصدی که احتمالا تا به حال ندیده اید در انتظارتان خواهد بود. خودتان را برای یک سفر فوق العاده آماده کنید. فکر کردن به این سفر تحمل فشار‌های کاری پایان سال را برای شما راحت‌تر خواهد کرد.

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/14 مخصوص متولدین اسفند
در حال حاضر مسائل کاری و تجاری نقش بسیار مهمی را در زندگی شما ایفا می‌کنند و ایده‌ها و افراد جدیدی که سر راهتان قرار می‌گیرند فرصت‌های بیشتری را برای پیشرفت در این زمینه‌ها در اختیارتان قرار می‌دهند. روابط عاطفیتان هم امروز دارند خیلی خوب پیش می‌روند و نسبت به شخصی که دوست دارید احساس نزدیکی بیشتری می‌کنید. اگر هنوز عشقتان از شما خواستگاری نکرده است احتمال این که امروز چنین اتفاقی برایتان بیفتد اصلا بعید نیست، حداقل حرف یک آینده‌ی مشترک را حتما به میان خواهد آورد. اگر هم هنوز هیچکس وارد زندگیتان نشده است امروز شانس آشنایی با فردی را خواهید داشت که خیلی زود به عشق زندگیتان تبدیل خواهد شد.

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
 
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

منبع: شمانیوز
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :