1397/11/13 11:17 ب ظ
کد خبر : 363378
فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
پارسه خبر: فال روزانه یکشنبه 97/11/14 +فال تولد، فال امروز،فال روزانه حافظ
به گزارش پایگاه خبری پارسه خبر:

فال روزانه  یکشنبه  14بهمن 97 + فال حافظ و فال تولد

 

فال روز تولد ( امروز یکشنبه  1397/11/14)

باید نسبت به دوست یا همسرت مهربان و گشاده‌رو باشی. نباید به گونه‌ای رفتار کنی که دیگران آرزوی غیبت تو را بکنند. مهربانی و تواضع مهمترین ویژگی توست پس از آن بدرستی استفاده کن و دل دیگران را بدست آور.می‌توانی نامه‌ای برای یک دوست عزیز بفرستی. هرچند امروزه این رسم برافتاده و جایش را به تماس تلفنی و ایمیل داده، اما نوشتن یا خواندن یک نامه لذت دیگری دارد. هم تو را سرذوق می‌آورد و هم دوستت را خوشحال می‌کند.به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نیم ساعت در روز به ورزشهوازی با شدت کم (پیاده روی، باغبانی، کار در خانه) و ورزش هوازی با شدت متوسط (پیاده روی تند، حرکات موزون، دویدن، شنا) نیازمند است. تو در چه مرحله‌ای هستی!اوضاع اقتصادیت نوسانی ندارد و تو با یاس و ناامیدی، عرصه را به خودت تنگ کرده‌ای. اگر به فکر موفقیت در زمینه مالی هستی بهتر است به فکر راهی برای بهبود شرایط باشی و از سختی‌ها و خطر‌ها نترسی. با کوشش و تلاش به موفقیت خواهی رسید.
 
فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین فروردین ماه
انرژی امروز ممکن است جنبه بزرگتری از طبیعت شما را به همراه داشته باشد و بروزش دهید.افراد می‌توانند برایتان یک مشکل باشند و یک نفر می‌تواند شما را به دخالت در کارهایش، متهم کند، بهتر است که خونسرد باشید و جوابش را با ملایما دهید، که خود به زودی پشیمان خواهد شد.شوخ طبعی خود را حفظ کنید. شگفتی ناگهانی ممکن است باعث شوکه شدن شما شود.صبر و ایمان به خدا موفقیت و روشنی را به همراه خواهد آورد.از مزاج بد خود آگاه باشید و همه چیز برای شما خوب نخواهد بود.عکس العمل خود را مهار کنید، که نسبتاً زیاد است و منجر به زخم و کوفتگی می‌شود. شما ریسک اختلاف با رئیسان و یا یک قدرت اجرایی را در پیش می‌گیرید، اما سیاست کمک خواهد کرد که این مساله را باوقار حل و فصل کنید. مشکلات خانوادگی جمع شده‌ای اعصاب شما را خرد خواهد کرد و بیش از حد بر خوش شانسی خود تکیه نکنید، و بیشتر روی پشتکارتان حساب کنید.

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین اردیبهشت ماه
تمام کاری که می‌توانید، را انجام دهید تا برای یک شروع جدید و مهم آماده باشید. انرژی امروز از برنامه‌های شغلی و پول سازتان پشتیبانی می‌کند.بهترین کاری که می‌توانید بکنید، این است که هر اتفاقی را که در گذشته افتاده است، رها کنید. فرزندانتان امشب به توجه بیشتری نیاز دارند. زندگی خانوادگی شما می‌تواند برایتان یک سورپرایز باشد و اتفاقات خوبی از جانب همسرتان برای شما بیفتد. در زمینه مالی، ممکن است اعتبار خود را به دلیل افزایش احساس مسئولیت و ذهن تحلیلی تان افزایش دهید. روابط احساساتی شما خوب خواهد بود؛ سعی کنید شخصیت سرسخت خود را نرم کنید و آماده پذیرش اشتباهاتتان باشید.مشکل کبد خود را حل کنید و غذا‌های سبک تری بخورید و حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید.

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین خرداد ماه
پروژه‌ها در محل کار و خانه را تمام کنید. یک موج انرژی مثبت به زودی می‌رسد. کودکان ممکن است به صبر و شکیبایی بیشتری از جانب شما، نیاز داشته باشند. آماده باشید که منابع خود را به روش‌هایی که برنامه ریزی کرده اید، تقسیم کنید.یک جذابیت رمانتیک ممکن است چیزی نباشد که شما انتظار دارید. خطرات دیابت ممکن است که برایتان بیشتر شود، اما با اتخاذ یک رژیم غذایی مناسب از این مشکلات پیش گیری کنید. با حذف شکر و جایگزین کردن آن با یک شیرین کننده مصنوعی شروع کنید.همه چیز به خوبی پیش می‌رود؛ شما کارآمد خواهید بود و تصمیمات سریعتان اجازه می‌دهد تا معاملات تجاری جالبی را تحت نظارت تمام رقبای خود انجام دهید.در مسیرتان متوقف نشوید:سرعت خود را افزایش داده تا به موفقیت هاهایتان دست یابید.

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین تیر ماه
تنها کاری که می‌توانید انجام دهید، این است که به تنهایی کارتان را انجام دهید. کم‌تر نیاز به کمک بقیه داشته باشید. عشق یا دوستی نمی‌تواند بدون یک مکالمه صادقانه در مورد آنچه که نیاز دارید، رشد کند.تاثیر کهکشان بر این ماه باعث می‌شود که شما جسارت زیادی به خرج دهید.با لبخند شروع به انجام پروژه‌های جسورانه می‌کنید. ماجرا‌های عشقی شما ممکن است در این روز خیلی خوب باشد؛ با این حال، تا حدی از شایعات برحذر باشید. اگر بدون از دست دادن رویا‌های خود، خود را کاملاً وقف وظایفتان کنید، می‌توانید آن‌ها را به یک نتیجه موفق در زمان ثبت برسانید.

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحتتورا می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خر در کنار صبرنیازهای تو را نیز برطرف می سازد.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین مرداد ماه
زمانی را صرف ارتقای کمد لباس خود کنید. اولین قدم ممکن است این باشد که از شر هر چیزی که دوست ندارید، بر حذر باشید.در مورد مشکلاتی صحبت نکنید که ممکن است باعث ایجاد خشم در خانواده شود.اگر زود عصبی می‌شوید، سعی کنید صبور باشید.جو امروز به شما این اطمینان را می‌دهد که روابط راحتی با دیگران داشته باشید، و به تماس‌های خودجوش و صمیمانه که باعث لذت شما می‌شود، ادامه دهید. فضا و موقعیت برای عاشقان بسیار مطلوب خواهد بود. شما موانع زیادی را به سر راه دارید، تا به قله سلسله مراتب حرفه‌ای خود صعود کنید.قدم زدن در هوای آزاد، حال شما را خیلی خوب خواهد کرد.
 
تعبیر:به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت نمائید و امیدتان را از دست ندهید. تکیه بر ظواهر ننمائید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکن ممکن می شود.
فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین شهریور ماه
امروز، روزی است که احتمالاً احساس انرژی می‌کنید. قبل از اینکه بیرون بروید یک صبحانه خوب بخورید و نرمش کنید.طبیعتاً مسئول زندگی هستید و دیگران نیز از این بابت، به شما احترام خواهند گذاشت.موقعیت مالی شما را در جامعه بهبود پیدا خواهد کرد.شما می‌خواهید به یک دوره بازسازی وارد شوید، با فرصت‌های زیادی برای گرفتن و به خصوص با امکان برگشت وضعیت به شیوه‌ای بسیار مطلوب، در حوزه احساسات و همچنین در زمینه شغلی و مالی. اگر صاحب فرزند هستید، بیش از حد حس مالکیت روی او نکنید، به آن‌ها استقلال خاصی اعطا کنید، حتی اگر این امر مستلزم نظارت دقیق باشد.اگر مجرد هستید، ستاره‌ها به شدت شما را متمایل خواهند کرد که به دنبال تثبیت وضعیت عشقی خود و حتی قانونی کردن رابطه فعلی تان باشید.

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه ی آنها را خنثی می کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی برای تو خواهند بد. به جای غرور وقار داشته باش.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین مهر ماه
امروز شما می‌توانید انتظار داشته باشید که به هر منطقه‌ای که توجه خود را متمرکز کرده اید، ادامه دهید. موفقیت زیاد نتیجه کار سخت است تا داشتن شانس خوب یا حتی استعداد. لذت بردن از زیبایی طبیعت روح شما را تقویت خواهد کرد.امشب برای هر موقعیت اجتماعی بزرگی ایده آل است. روز خسته کننده‌ای دارید، باید با افراد بی مسلک مقابله کنید.با این حال، توانایی‌های شخصی شما می‌توانند آزادانه و کامل کار کنند.به پولی که باید وارد شود و دل بسته اید و حساب کرده اید، تکیه نکنید,، چون ممکن است، کنسل شود.اگر نمی‌خواهید اضافه وزن داشته باشید، از خوردن غذا‌های سنگین و چرب و شیرین اجتناب کنید.

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:خودت را به دست خداوند بسپار. اینقدر از روزگار شکایت نکن و در مقابل خواسته ی خدا ایستادگی نکن وگرنه سرگردان می شوی. خدا خود بر احوال دل همه آگاه است پس گله نداشته باش. خدا را از یاد نبر چون در همه حال اوست که راهنمای توست.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین  آبان ماه
آیا چیزی وجود دارد که شما از ترس آن را کنار گذاشته اید که زمان یا تصمیم درستی نیست؟ خوب، حالا وقتش رسیده است.یا بر روی این ایده عمل کنید یا آن را برای همیشه دور بریزید.زندگی خیلی کوتاه است. امروز دستیابی به اهداف برایتان مطلوب است. یک فاز هیجانی متشکل از زیاده روی کلامی یا حسی دارید، خویشتن داری خود را حفظ کنید. شما قادر خواهید بود که کار‌های خوبی را انجام دهید,، اما از طرف دیگر، خطر اشتباه در برخی از قضاوت‌ها را بر عهده می‌گیرید.اختلافات خانوادگی در مورد خرید دارید؛ اما اگر هر کس مقداری حسن نیت نشان دهد، مشکل بدون اشک یا فریاد حل خواهد شد، سعی کنید که شما پیش قدم شوید.

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین آذر ماه
انرژی امروز انرژی مثبت و قوی‌ای را به همه امور شما وارد می‌کند. این برنامه پیشرفت قابل توجهی را برای کسانی که قرار ملاقات دارند، به همراه دارد. بگویید واقعاً چه احساسی دارید. وضعیت‌های کاریتان ممکن است نیازمند صبر بیشتری با افرادی باشند که خواهان انتقاد یا تمرکز بر جزئیات کوچک هستند.امشب برای کسی کاری خاص انجام دهید. یک عملیات و پروژه همه جانبه را شروع خواهید کرد، که بسیار مثمر ثمر خواهند بود.میل شدیدی به این کار دارید و تمام کارت‌های برنده را برای رسیدن به هدف خود آماده خواهید کرد. هیچ کسی نمی‌تواند در حضور شما بی تفاوت بماند؛ شما با همه کسانی که ملاقات می‌کنید همدردی خواهید کرد و دوستتان دارند.یک بار دیگر، بیشتر مراقب روش تند خود برای بیان نظرات خود باشید.

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین دی ماه
وضعیت ایده آل خود را برای یک سال بعد، از حالا تصور کنید. برای ایجاد رویا‌هایی که دارید، می‌خواهید تسلیم شوید؟این ممکن است معنی هدف را به ارمغان بیاورد.اگر آن را در قلب خود می‌بینید، پس رویاهایتان باید تحقق یابند و به هیچ عنوان از آن‌ها دست نکشید.اگر به اندازه کافی عاقل باشید که کمی صحبت کنید، همه چیز برای شما خوب خواهد بود. شما همیشه راحت نیستید، چون از یک طرف، می‌خواهید اراده خود را اعمال کنید و از طرف دیگر بر حفظ روابط دوستانه و هماهنگ با اطرافیان خود اصرار دارید. شما باید نظرات خود را بروز دهید، تا آنچه که تصور می‌کنید را بگویید؛ بدانید که ملایمت و سیاست هرگز کسی را نمی‌شکند، بلکه همیشه شگفتی می‌آورد.

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین بهمن ماه
نهایت تلاش خود را بکنید تا خانه و محل کار خود را تاحد امکان ساده و زیبا کنید.این کار به پول نیاز ندارد، فقط کمی کار و پشتکار می‌خواهد.مراقب سلامتی خود باشید.وقتی احساس خوبی دارید، مفیدتر خواهید بود.امشب خطری برای ایجاد فرضیه اشتباه برایتان وجود دارد. امروز، برای روابط عاطفی شما نامطلوب خواهد بود:مناقشات خانوادگی و مناقشات دوستانه ممکن است برایتان زیاد باشد. در غیر اینصورت از درام اجتناب شود. با یک دیدگاه برای حل این مشکل ریسک نکنید، چون نیازمند کار سخت است.مشکلات هاضمه‌ای برایتان وجود دارد؛ غذا‌های چرب و شور کمتری بخورید.

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
فال روزانه یکشنبه 97/11/14 مخصوص متولدین اسفند ماه
امروز احساسات قوی و شاید کمی ناامیدی داشته باشید. هرچه تمایل بیشتری به پذیرش زندگی داشته باشید، انتخاب‌های مثبت بیشتری خواهید داشت.اگر در اوایل هفته احساس مالکیت کردید، مراقب واکنش‌های خود باشید. از گوش دادن به شایعات اجتناب کنید.شانس به شما لبخند می‌زند و همه چیز برای شما آسان خواهد بود، توکلتان را به خدا بیشتر کنید.از احساس برتری خود که ممکن است کم‌تر محبوب مردم باشد، خودداری کنید.ممکن است در روابط خود انعطاف پذیری نداشته باشید و این ممکن است به شکلی به شما آسیب برساند. برای جلوگیری از یک طوفان مالی، پول خود را صرف آنچه مفید است کنید,، اما تنها در مورد آنچه مطلقاً ضروری است و از ولخرجی بپرهیزید.

تویی که بر سر خوبان کشوری چون تاج***سزد اگر همه دلبران دهندت باج

دو چشم شوخ تو برهم زده خطا و حبش***به چین زلف تو ماچین و هند داده خراج

تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا" خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می شود.

 
فال روزانه یکشنبه 14 بهمن 97 + فال حافظ و فال روز تولد
 
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد. 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :