1397/07/23 8:38 ق ظ
کد خبر : 323319
رزومه کامل فرهاد دژپسند، گزینه تصدی وزارت اقتصاد
پارسه خبر: در روزهای اخیر منابع خبری از گزینه رئیس جمهور برای اداره این وزارتخانه حیاتی رونمایی کرده و خبر دادند که رئیس جمهور، فرهاد دژپسند را جهت گرفتن رای اعتماد و تصدی وزارت امور اقتصاد و دارایی به مجلس معرفی خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری پارسه خبر: پس از آن که در شهریور ماه ۱۳۹۷ مسعود کرباسیان، وزیر سابق اقتصاد، نتوانست در جلسه استیضاح خود نمایندگان را قانع کند و رای اعتماد بگیرد، گزینه‌های مختلفی برای در اختیار گرفتن سرپرستی این وزارتخانه از سوی رسانه‌ها مطرح شد، اما سرانجام در مورخه ۵ شهریور ۱۳۹۷ رئیس جمهور روحانی، سیدرحمت الله اکرمی که تا پیش از این معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور بود را به سرپرست وزارت امور اقتصاد و دارایی منصوب کرد.

در روز‌های اخیر منابع خبری از گزینه رئیس جمهور برای اداره این وزارتخانه حیاتی رونمایی کرده و خبر دادند که رئیس جمهور، فرهاد دژپسند را جهت گرفتن رای اعتماد و تصدی وزارت امور اقتصاد و دارایی به مجلس معرفی خواهد کرد.

فرهاد دژپسند فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد در مقطع دکترا از دانشگاه آزاد اسلامی و اکنون استادیار دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی است.

دژپسند سابقه حضور در معاونت طرح و بودجه سازمان برنامه و بودجه دولت یازدهم، معاونت تولیدی سازمان برنامه در دولت نهم و معاونت طرح ریزی اقتصادی وزارت بازرگانی دولت هشتم را دارد.

او هم اکنون به عنوان رئیس مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان برنامه و بودجه مشغول فعالیت است.

رزومه کامل و سوابق علمی و کاری دژپسند را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.


منبع: شمانیوز

برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :