1397/07/01 9:20 ق ظ
کد خبر : 303312
رئیس جمهوری آذربایجان حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد
پارسه خبر: رئیس جمهوری آذربایجان در پیامی حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد و تلفات جانی این حادثه را به دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری و مردم ایران تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه خبری پارسه خبر: در پیام روز شنبه  الهام علی اف،آمده است :این حادثه وحشتناک ما را بشدت متأثر کرده و ضمن محکوم کردن ترور بر ضرورت مبارزه قاطعانه علیه تمام اشکال و مظاهر آن تاکید می کنیم.
علی اف در ادامه این پیام، فاجعه اهواز را از سوی خود و مردم جمهوری آذربایجان، به دکتر روحانی ، خانواده ها و نزدیکان جان باختگان تسلیت گفته و برای مجروحین این حادثه شفای عاجل آرزو کرده است.
وزیران دفاع و کشور جمهوری آذربایجان نیز امروز در پیام های جداگانه ای که به سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو تسلیم شد، حادثه تروریستی اهواز را محکوم و جان باختن شهروندان ایرانی در این حادثه را به همتایان خود در دولت و مردم کشورمان تسلیت گفتند.

** پیام تسلیت وزیر دفاع جمهوری آذربایجان
وزیر دفاع جمهوری آذربایجان، طی پیامی حادثه تروریستی اهواز را محکوم و تلفات جانی این حادثه را به « امیر حاتمی» وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران و «محمد حسین باقری» فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح تسلیت گفت.
به گزارش واحد مطبوعاتی وزارت دفاع جمهوری آذربایجان، در پیام تسلیت ذاکر حسن اف ، آمده است: خبر کشته و مجروح شدن افراد نظامی و غیرنظامی بر اثر اقدام تروریستی خائنانه در رژه نظامی شهر اهواز موجب تالم و تاسف شد .
با ابراز همدردی ،این اقدام تروریستی را به شدت محکوم می کنیم و برای جان باختگان این حادثه، رحمت الهی و برای نزدیکان و خانواده آنها صبر و برای مجروحین شفای عاجل آرزو داریم.

** وزیر کشور جمهوری آذربایجان: تروریسم را بشدت محکوم می کنیم
رامیل اوسوب اف ، وزیر کشور جمهوری آذربایجان نیز امروز در پیامی به همتای ایرانی خود دکتر رحمانی فضلی ، ضمن ابراز تاسف از وقوع حادثه تروریستی در اهواز ،اعلام کرد که تروریسم را در تمام اشکال و نمادهای آن بشدت محکوم می کنیم .
در این پیام آمده است : در این واقعه خونین شریک درد شما هستیم و آن را به شما ، خانواده ها و نزدیکان قربانیان تسلیت گفته و برای مجروحین آززوی شفای عاجل داریم .
چهار تروریست مسلح صبح روز شنبه با حمله به مراسم رژه نیروهای مسلح اهواز که به مناسبت هفته دفاع مقدس در حال برگزاری بود، حدود 24 نفر را کشتند و 53 نفر را زخمی کردند.
در میان شهدا تعدادی افراد غیر نظامی از جمله زن و کودک نیز وجود دارند که برای دیدن رژه نیروهای مسلح به محل آمده بودند.


منبع: شمانیوز

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :