1397/04/20 2:09 ب ظ
کد خبر : 283275
مذاکرات نهایی می‌شود؛
قلعه‌نویی بدنبال ستاره تاثیرگذار استقلال
پارسه: درحالی که مسئولان باشگاه استقلال به طور جدی دنبال حفظ کاپیتان تیم ملی ازبکستان نیستند، امیر قلعه‌نویی به مسئولان سپاهان تاکید کرده این بازیکن را جذب کنند.
به گزارش پارسه:  سرور جباروف یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال تهران در فصل گذشته بود. هافبک تیم ملی فوتبال ازبکستان که تاثیر بسزایی در صعود این تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته است قراردادش با آبی پوشان پایتخت به اتمام رسیده و با پیشنهادات مختلف روبرو شده است.

با این حال مدیران استقلال با توجه به اعلام نیاز وینفرد شفر قصد تمدید قرارداد با وی را داشتند. سرمربی آلمانی آبی پوشان پایتخت که پس از رفتن امید ابراهیمی تمام دلخوشی‌اش در میانه میدان به جبارف بود حالا با شوک جدید روبرو شده است.

سرور جباروف در آستانه جدایی از استقلال و پیوستن به سپاهان اصفهان قرار دارد.

سران باشگاه سپاهان اصفهان با توجه به اعلام نیاز امیر قلعه نویی برای جذب هافبک بازیساز، سراغ جباروف رفته اند. از قرار معلوم پیشنهاد مالی طلایی‌پوشان اصفهان به هافبک بازیساز تیم ملی ازبکستان مناسب است و بالاتر از رقم پیشنهادی استقلالی هاست. از طرفی بدهی ۱۳۰ هزار دلاری باشگاه استقلال تهران به جبارف باعث دلخوری این بازیکن شده است.

کاپیتان تیم ملی ازبکستان باوجود حل شدن مشکل مالیاتی اش از سوی باشگاه استقلال، به احتمال فراوان بزودی پای میز مذاکره با مدیران سپاهان خواهد نشست. این در حالی است که مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا پیشنهاد مالی بهتری را به جبارف ارائه کنند تا وی در فصل هجدهم نیز آبی پوش بماند.

هافبک استقلال تهران که محبوبیت فراوانی نزد هواداران پیدا کرده سابقه پوشیدن پیراهن سپاهان را برای نیم فصل در کارنامه خود دارد.

درحالی که مسئولان باشگاه استقلال هنوز به طور جدی اقدامی برای حفظ جباروف نکرده اند، امیر قلعه نویی به مسئولان باشگاه سپاهان تاکید کرده این بازیکن را به اصفهان بیاورند تا فصل آینده پیراهن زردپوشان را برتن کند.


‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :