1397/04/17 2:39 ب ظ
کد خبر : 283242
رئیس هیئت مدیره شرکت زیرساخت تغییر کرد
پارسه: طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید فتاحی به عضویت هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت درآمد.
به گزارش پارسه:  طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید فتاحی به عضویت هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت درآمد.

در متن حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حمید فتاحی آمده است:

«بنا به تصمیم هیئت مدیره و به استناد تبصره (2) ماده (16) اساسنامه شرکت ارتباطات زیرساخت و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، جنابعالی را به مدت دو سال به سمت معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب می‌کنم.

مقتضی است ضمن پیشبرد امور و اجرای وظایف مصرح در اساسنامه آن شرکت، سیاستها و اهداف کلان وزارتخانه، مستخرج از برنامه‌های دولت دوازدهم، قانون برنامه ششم توسعه کشور، اسناد بالادستی به ویژه سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و مصوبات شورای عالی فضای مجازی به شرح ذیل در اولویت عمل قرار دهید:
1. هدایت کلان شرکت برای بازبینی نقش و جایگاه جدید آن در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به تحولات پیش‌رو به ویژه برای تسهیل در تحقق اقتصاد دیجیتال در کشور؛
2. هماهنگی برنامه‌های توسعه‌ای شرکت با اهداف شبکه ملی اطلاعات به ویژه سند تبیین الزامات آن؛
3. سیاستگذاری مناسب برای آزادسازی فعالیتها، کاهش انحصار و منطقی کردن تعرفه‌های خدمات شرکت برای کمک به توسعه بازار ارتباطی کشور؛
4. تقویت جایگاه نوآوری، خلاقیت و ایده‌پردازی در تصمیمات شرکت و حمایت از پژوهش و آموزش متناسب با تحولات و رصد فناوریهای نوین؛
5. ارتقای فرهنگ سازمانی، توسعه تفکر استراتژیک و بکارگیری نظامهای نوین مدیریتی در تمامی ارکان شرکت.»

«فتاحی» متولد سال 1359 و دارای کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه تربیت مدرس و لیسانس مخابرات از دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی پیش از این عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، عضو شورای فنی وزارت ارتباطات، مدیر کل امنیت شبکه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، عضو کمیسیون تخصصی تنظیم مقررات و عضو شورای راهبری شبکه ملی اطلاعات بوده است.

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :